Zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniem.

Kariera w Empik

Możliwości

  • Kochasz książki, jesteś zwariowany na punkcie muzyki, nałogowo oglądasz filmy?
  • Chcesz dzielić się pasją i świetnie czujesz się wśród ludzi?
  • Nie boisz się wyzwań i zawsze stawiasz sobie ambitne cele?

W naszej firmie czeka na Ciebie wiele ciekawych możliwości.

 

Sprawdź, co o swojej pracy na stanowisku Doradcy Klienta, opowiada Ola z salonu empik w Sosnowcu i Kuba z salonu we Wrocławiu:

 

Ola:

Jestem doradcą klienta w dziale książka, więc przede wszystkim jest to roznoszenie towaru, układanie go na regałach, żeby wszystko było jasne dla klienta, doradzanie w wyborze danej pozycji, pomoc w znalezieniu tego, czego szuka. Swój dzień pracy zaczynam od roznoszenia dostawy. Potem przeglądam regały, czy czegoś nie brakuje, czy na „topkach” wszystko jest dostępne. „Topki” to, w zależności od salonu, 20 pozycji, które się najlepiej sprzedają. Jest specjalny regał z ponumerowanymi książkami zgodnie z ich pozycją w tym rankingu.

Kuba:

Jak sama nazwa wskazuje, pracujemy z klientami – pomagamy im znaleźć pożądane artykuły, rozwiać ewentualne wątpliwości, doradzamy określone produkty, czasami też odradzamy wybór jakiegoś produktu, który nie odpowiada potrzebom klienta.  Do moich obowiązków należy też przyjmowanie dostaw, obsługa punktu info, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru. Generalnie dbam o to, by salon dobrze się prezentował.